:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Zelmer pytania czy warto?

Dodano: 2013-05-10 12:30:30

Zastanawiam się nad zakupem któregoś z modeli zelmera. Myślałam o modelu NerroJakie są wasze opinie o zelmerach ?
odpowiedz cytuj
Aga24 dodano: 2013-05-10 12:35:47
Opinie o zelmerach za bardzo różne , jedni sa zadowolenia drudzy wprost odwrotnie . Każdy ma różne oczekiwania co do sprzetu i kawy.
odpowiedz cytuj
Kamilla dodano: 2013-05-10 12:40:47
Ja jestem zadowoloną użytkowniczką Zelmera Torrido i moge go z czystym sumieniem polecić bo jestem w pełni zadowolona z jego funkcji i produktu :)
odpowiedz cytuj
profesor dodano: 2013-05-10 12:42:55
Problem jest zawsze taki że mimo iż są zadowoleni użytkownicy Zelmerów to większość z nich nie pracowała na innych maszynach, albo nie może jednej mieszanki użyć jednocześnie w kilku by porównać.Najlepiej jeśli miałabyś możliwość przećwiczyć jakiegoś Zelmera, zbadać szczególnie wydajność/stabilność termobloków, wydajność pompy (czy się łatwo zapycha przy równym drobnym zmieleniu etc...) Jeśli się nie ma punktu odniesienia to naprawdę trudno jednoznacznie stwierdzić, że coś jest dobre, lepsze, czy beznadziejne. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1