:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Zapachy Demeter

Dodano: 2013-05-17 13:16:50

Po ich stronie: http://www.demeterfragrance.com/można błądzić godzinami, czytając opisy czasem mocno zaskakujących zapachów. Charakteryzują się tym ,że ich nazwy perfum odwzorowują zapach.. Macie jakieś doświadczenia z tymi perfumami ?
odpowiedz cytuj
Illona dodano: 2013-05-17 13:29:53
Sugar and spice- to dla mnie pyszna guma Big Red, czuję sam cynamon taki ładny czysty i świdrujący w nosieTrwałość całkiem niezła początki to był sam cynamon, ale ładny, później czuć gumę balonową ze szczyptą cynamonu- dla mnie rewelacja Bubble Gum- tu z kolei  zapach gumy Orbit dla dzieci ale takiej już nieco .To te moje ulubione które przetestowałam i używam ;)
odpowiedz cytuj
Kamilla dodano: 2013-05-17 13:48:16
Grapefruit Tea - liczyłam na herbatę i się przeliczyłam. To właśnie herbata w.g mnie zagwarantowałaby sukces tego zapachu. Czuję tylko skórkę z grapefruita ( zarówno tę grubą, żółtą jak i cieniutką, białą). Zapach dobrze odwzorowany, całkiem udany. Jak dla mnie może być... Holy Water - znałam ten zapach już zanim zamówiłam Demeterki. Bardzo miły - świeży, czysty, idealny na lato.Myślę, że nazwa kompletnie nie pasuje do tego zapachu bo nie ma cienia tajemniczości w nim.
odpowiedz cytuj
Aga24 dodano: 2013-05-17 13:51:44
 Mój ulubiony to Pina Colada :) Kokos - prawdziwy, lekko suchy, przepyszny kokos, uwielbiam kokos w takim wydaniu. Nie jest ani trochę sztuczny czy plastikowy. Pięknie zgrywa się z ananasem. Soczystym, świeżym, tryskającym sokiem ananasem. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1