:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Pomoc z odżywką

Dodano: 2013-05-29 12:47:25

Mam włosy długie włosy podatne na wilgoć Ułożysz sobie fajną fryzurę, wychodzisz na dwór i każdy włos w inną stronę. Włosy takie są też skłonne do kołtunienia. Szukam odżywki, która by mi to wygładziła, ułatwiła rozczesywanie, najlepiej bez spłukiwania. Możecie mi coś polecić ?
odpowiedz cytuj
weronika dodano: 2013-05-29 14:59:03
Radziłabym jednak używać masek nawilżających ze spłukiwaniem, świetne maski ma Kerastase i Szwarckopf (wersje profesjonalne dostępne u fryzjerów) ale nic tak nie ułatwi Ci rozczesywania i sprawi, że włosy nie będą się puszyły jak olejki, używam różnych, polecam oleo relax z kerastase, olejki wgniatamy w mokre osuszone ręcznikiem włosy i układamy jak zawsze :) Szwarckopf ma też świetną serię z olejkiem arganowym, polecam.
odpowiedz cytuj
Adelajda dodano: 2013-05-29 15:41:09
Wypróbuj Garnier Awokado i Karite po myciu nałóż na kilka minut a potem spłucz. Włosy po tym powinny być ładnie gładkie ;)
odpowiedz cytuj
Kamilla dodano: 2013-05-31 10:50:28
Ja używam Nivea Hydro Care i jestem bardzo zadowolona , moje włosy są nawilżone i ładnie się układają.
odpowiedz cytuj

1 ... 1