:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Kubki termiczne

Dodano: 2013-05-13 11:52:04

Witam, jakie są wasze opinie na temat kubków termicznych ? Często stoję w korkach jadąc do pracy i zastanawiam się nad takim wynalazkiem ;>
odpowiedz cytuj
Kaczor dodano: 2013-05-13 11:55:31
Jeśli chodzi o mnie to często wybiegam na złamanie karku z domu do pracy i jak jade samochodem to kawę w takim kubku mam cały czas w odpowiedniej temperaturze.
odpowiedz cytuj
sloma dodano: 2013-05-13 11:57:52
U mnie wręcz odwrotnie , może jakiejś słabej jakości mam te kubki ale mam wrażenie , że nie odgrywają swojej roli odpowiednio. Dość szybko płyn traci swoją temperaturę a i zastosowań wielu w moim trybie życia nie mają.
odpowiedz cytuj
Kowal dodano: 2013-05-13 12:01:54
Stojąc w korku w samochodzie , jadąc rano do pracy myśle , że kubek termiczny powinien sprawdzać się w zupełności . Nie możńa też wymagać , że jakieś tanie wytwory bedą nam trzymać ciepłą kawę przez godzinę. Jeśli za to jest możliwość wstąpienia po drodze i kupienia świeżo zaparzonej kawy to wydaję mi sie to lepsza opcja. 
odpowiedz cytuj
Helen dodano: 2013-05-20 16:15:54
Ale codzienne zajeżdżanie po świeżo zmieloną kawę z kawiarni może trochę nas kosztować. Lepiej jednak zainwestować w porządny kubek termiczny i parzyć sobie kawę w domu. Ja używam takiego i spokojnie nadaje się na trasę dom - praca (tym bardziej, że ja jeżdżę komunikacją miejską, jakieś 1,5 h mi się schodzi). 
odpowiedz cytuj

1 ... 1