:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Jakie są modne kolory jesianią oraz dodatki?

Dodano: 2014-10-20 15:33:45

Witam jak w temacie wyżej , moda cały czas sie zmienia a czasami warto sie ubrać modnie i założyć jakieś dodatki .
odpowiedz cytuj
ewelinka dodano: 2014-10-21 10:52:06
heja modne kolory jesienią to brązowy, dodatki to skóra i odzież skóra podobna ale mam na mysli kurtka torebka . Ale nie ma co patrzec na mode bo i tak ona się cały czas zmienia co za tym idzie aby sie super modnie ubierać to trzeba duzo kasy wydać. najlepiej mieć własny styl a nie pedzić za moda. Druga sprawa jest to że wszystkie modne dodatki nie zawsze pasują do kreacji jaką mamy na sobie. ale kurtka skórzana brązowa wygląda zjawisko i jest fajna sprawa
odpowiedz cytuj
jankaa28 dodano: 2014-12-05 14:57:19
Tez mi się wydaje, że najmodniejsze są właśnie beże i szarości jak np.www.tivesti.pl/odzież damska sklep
odpowiedz cytuj
pogromcastylizacji dodano: 2014-12-29 16:51:32
Wiele kolorów jest modnych zarówno jesienią jak i zimą. Można pójść w klasykę - jesienią brązy, czerwienie a zimą szarości, czerń ale też można to przełamywać i ubierać się zgodnie z tym co nam pasuje :) Ja tam polecam wzorować się na sklepach internetowych i stronach projektantów. Najłatwiej jest znaleźć inspirację przeglądając zdjęcia. Piękne sukienki np. warto szukać na Sugarfree :)
odpowiedz cytuj

1 ... 1