:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Dieta

Dodano: 2013-05-09 13:09:52

Mam zamiar na letnie dni nieco zrzucić trochę kg , mam pytanie czy dieta jest naprawdę aż tak istotna czy to przy odchudzaniu czy przy zdrowym trybie życia.
odpowiedz cytuj
profesor dodano: 2013-05-09 13:14:05
Na pewno połączenie ćwiczeń z dietą da o wiele lepsze rezultaty co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. A jak bardzo sie to opłaca to powiem Ci , że daje to drugie tyle co wysiłek tymbardziej przy odchudzaniu.
odpowiedz cytuj
Kamilla dodano: 2013-05-09 13:18:18
Dobrze jest mieć jakąś ściśle określoną dietę ,aczkolwiek przy odchudzaniu ograniczanie się i solidny i regularny trening też powinien przynosić zadowalające rezultaty.
odpowiedz cytuj
Viollet dodano: 2013-05-09 13:20:41
Dieta to podstawa powinna iść na równi z odpowiednim treningiem. Ja osobiście pracujac wiele godzin dziennie często nie miałam czasu na porzadny posiłek. Zażywanie leków na trawienie też nie jest dobra alternatywa . Zmiana diety i domowe ,zdrowe jedzenie odmieniły moje samopoczucie i czuje się o wiele zdrowsza.
odpowiedz cytuj

1 ... 1