:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Torebka na Sylwestra – propozycje Milate

Drogie panie, czy już skompletowałyście kreację sylwestrową? Wszystko jest? Torebka też? Czy nie jest tak, że często te najmniejsze elementy wyjściowego stroju, jakim niewątpliwie powinien być sylwestrowy bal, przysparzają nam najwięcej kłopotów. Jakie kolczyki, co na szyję, jaka torebka?

Ciekawe propozycje torebek sylwestrowych przygotowała marka Milate. Osadzone w klasyce modele wyróżnia bardzo współczesna, czasami fantazyjna interpretacja. Formy są na tyle zróżnicowane, że naprawdę każda z pań dobierze coś dla siebie.

Zwracają uwagę zwłaszcza bardzo włochate lub bardzo błyszczące torebki, którymi możemy zagwarantować bardzo mocny akcent przy stroju bardziej klasycznym.

I odwrotnie. Jeśli sylwestrowa kreacja jest już sama w sobie wyzywająca lepiej dobrać do niej torebkę bardzo klasyczną, np. kopertówkę XXL, które nadal są modne, a do tego pakowne, więc podręczny zestaw makijażowy na pewno się zmieści.

Torebka na Sylwestra – propozycje Milate komentarze opinie

  • LilkaW. - niezalogowany 2018-12-28 13:12:48

    Bardzo fajna marka, uwielbiam ich torebki :) Mam dwie - Mama Rock i Tote 2.0. Pasują do wszystkiego i są bardzo wytrzymałe.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Dodatki, - więcej informacji