:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C mgła

Światowa współpraca Manchester United i Columbia Sportswear

Moda, Światowa współpraca Manchester United Columbia Sportswear - zdjęcie, fotografia

Columbia jest pierwszą firmą produkującą odzież  outdoorową, która jest oficjalnym partnerem klubu Manchester United.

 

22 stycznia, 2016 roku, firma Columbia Sportswear została oficjalnym partner Manchester United.

Jako część umowy, uznana Amerykańska marka odzieży outdoorowej zaprojektuje i stworzy podwójnie obrandowaną kolekcję odzieży do aktywności takich jak piesze wycieczki, wspinaczka górska, jak również odzież odpowiednią do sportów wodnych i  zimowych.

Columbia jest sztandarową marką firmy Columbia Sportswear Company, która kreuje innowacyjne produkty dla amatorów aktywnego wypoczynku od 1938 roku. Współpraca z Manchester United jest dowodem na to, że nowoczesne, wysokiej jakości produkty Columbii cieszą się rosnącą popularnością.

Dyrektor Zarządzający Grupy Manchester United, Richard Arnold, komentuje:

„Manchester United jest dumny, że może współpracować z firmą Columbia Sportswear, aby stworzyć dla naszych fanów nowy i ekscytujący asortyment produktów z logo klubu.”

Zarówno Manchester United jak i Columbia mają bogatą historię oraz reputację w kreowaniu innowacyjnych produktów o najwyższej jakości. Produkty Columbii dostępne są w ponad 100 krajach, a  firma, tak jak i klub Manchester United szczyci się międzynarodowym zasięgiem.

Z niecierpliwością czekamy na rezultaty wspólnej pracy, dzięki której będziemy mogli dostarczyć naszym fanom nowy sposób na okazanie wsparcia dla naszego Klubu. Joe Boyle, Starszy Wiceprzewodniczący ds. Artykułów Promocyjnych i Projektowania w Columbii komentuje:

„Cieszymy się możliwością współpracy między wiodącym klubem sportowym i światowym liderem odzieży outdoorowej. Manchester United i Columbia mają podobne podejście do poziomu zaangażowania w jakość produktów jak i ich innowacyjność. Wspólnymi siłami, są w stanie dostarczyć fanom Manchester United na całym świecie atrakcyjną  linię odzieży outdoorowej, która łączy promocję Manchester United z zaawansowaną technologią i jakością oferowaną przez Columbię.”

Columbia zaprezentuje wspólną, dostępną dla klientów kolekcję obu marek jesienią 2016.

O Manchester United:

Manchester United jest jedną z najpopularniejszych i najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Przez 138 lat działania, zdobyli łącznie 62 trofea, co zaowocowało rozwojem jednej z najbardziej pożądanych marek sportowych na świecie i stworzeniem międzynarodowej społeczności składającej się z 659 milionów fanów. Nasza ogromna i bardzo zaangażowana społeczność fanów pozwala na generowanie znaczących zysków  z wielu źródeł, takich jak różnego rodzaju patronaty, artykuły promocyjne, licencjonowanie produktów, media społecznościowe oraz zyski z meczów i ich transmisji.

O Columbia Sportswear Company

Columbia Sportswear Company jest wiodącym innowatorem na świecie w zakresie outdoorowej odzieży, dodatków oraz wyposażenia. Założona w 1938 r. w Portland, w stanie Oregon, Columbia Sportswear sprzedaje produkty w ponad 100 krajach na świecie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę internetową pod następującym adresem: http://www.columbia.com.

Światowa współpraca Manchester United i Columbia Sportswear komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Moda, - więcej informacji