:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Prace nad filmem

Zbiorcza, Prace filmem - zdjęcie, fotografia


Prace nad filmem "50 twarzy Greya" dobiegły końca!


Premiera ekranizacji erotycznej powieści autorki E.L James trafi do naszych kin już w walentynki, 14 lutego 2015. Jest to najbardziej wyczekiwany film przez fanki na całym świecie, które pochłonął niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień opisywany w bestsellerowej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". 


Książka opisuje relacje i stosunki seksualne między Anastasią Steele - młodą studentką literatury, a Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Reżyserem produkcji jest Sam Taylor-Johnson, a w głównych rolach wystąpi przystojny 32-letni Jamie Dornan oraz amerykańska modelka Dakota Johnson. Na filmowej ścieżce również nie zabraknie miłosnych piosenek, które zostały nagrane przez znaną wokalistkę Ellie Goulding.


Jak myślicie? Czy film będzie równie pikantny jak opowieść? Czy Dakota Johnson dorówna Anastasii? Do premiery mamy jeszcze miesiąc, ale na szczęście E.L James napisała kontynuacje tej książki, które wydano je pod tytułami "Ciemniejsza strona Greya" oraz "Nowe oblicze Greya". A więc do dzieła, a my do zobaczenia w kinach. 

Prace nad filmem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się