:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Pokaz Femestage Eva Minge w Warszawie

Moda, Pokaz Femestage Minge Warszawie - zdjęcie, fotografia

 

W warszawskim Domu Mody MODO 17 października o 21.15 odbędzie się pokaz istniejącej od niedawna marki Femestage, której dyrektorem kreatywnym jest znan na całym świecie projektantka Eva Minge.

 

Warto zobaczyć tę kolekcję. Femestage prezentuje bardzo uniwersalny styl, elegancję, ale w wydaniu codziennym, design, w którym prawie każda kobieta czuje się dobrze.

 

Gwarancją wysokiego poziomu mody prezentowanej przez markę, jest sama Eva Minge, której kolekcje z powodzeniem pokazywane są w tak znanych stolicach mody, jak Nowy Jork, Rzym, Mediolan czy Paryż. Artystka występowała obok tak znanych domów mody, jak Dior, Chanel i Giorgio Armani.

 

„Eva będzie tworzyć kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby” – czytamy na stronie Femestage, gdzie znajdziemy również sklep internetowy oferujący kolekcję w całkiem rozsądnych cenach. 

Pokaz Femestage Eva Minge w Warszawie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Moda, dla Pań - więcej informacji