:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Nie tylko na dzień kobiet

Powyżej kilka interesujących propozycji wiosennych dla kobiet nie tylko z okazji 8 marca. Kolaże przygotował Fashion PR. Myślę, że każda z pań, niezależnie od wieku, znajdzie tu dla siebie inspirację.


Bayla, Harmnni, Primamoda, Dolce & Gabbana, New Balance, Diverse, Milate, to tylko niektóre z marek z proponowanych zestawów. Generalnie króluje kobiecość. Wszystkie elementy, od butów, przez legginsy, po seksowne płaszcze i torebki to podkreślają.

Jeśli buty sportowe, to z kobiecym nadrukiem i bardzo kolorowe, a do tego lekka sukienka. Jeśli słuchać stylistów, to powinnyśmy tej wiosny za wszelką cenę podkreślać swoje atuty, jeśli mamy wąską talię, przyda się ładny pasek, jeśli dobre nogi – obcisłe spodnie.

Oczywiście, kłopotliwe zostają ceny, jednak według publikowanych kolaży, zawsze można zrównoważyć droższe elementy stroju z tymi w przystępnych cenach, a wpisujących się w trendy wiosenne 2015.

Nie tylko na dzień kobiet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Moda, - więcej informacji