:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Marka Montrail submarką firmy Columbia

Moda, Marka Montrail submarką firmy Columbia - zdjęcie, fotografia

Portlang, Ore. – Firma Columbia Sportswear (NASDAQ: COLM) ogłosiła dzisiaj przekształcenie Montrail, marki obuwia do biegania w terenie,  w submarkę  swojej flagowej marki Columbia. Ten krok sygnalizuje zwiększenie zaangażowania firmy w rozwój kolekcji obuwia i akcesoriów do biegania trailowego.

 

Od wiosny 2017, odzież, obuwie oraz akcesoria do biegania trailowego firmy Columbia będą oferowane pod marką Columbia Montrail, na tej samej zasadzie, na której  Columbia PFG,  druga submarka firmy sygnuje produkty wędkarskie z  kolekcji Performance Fishing Gear. Nowa linia Columbii będzie oferowała asortyment od „stóp do głów”, czyli obuwie, odzież oraz akcesoria specjalnie zaprojektowane do biegania trailowego.

„Naszą misją w Columbia Sportswear Company jest łączenie aktywnych ludzi z ich pasjami,” powiedział Tim Boyle, Prezes firmy Columbia. „Połączenie innowacyjnych rozwiązań  z wiedzą na temat tworzenia produktów oraz zasobów marketingu i sprzedaży z dziedzictwem i reputacją marki Montrail w bieganiu trailowym pozwoli nam spełnić oczekiwania biegaczy.”

Zwiększone zainteresowanie firmy Columbia  tą kategorią jest wynikiem wieloletniego partnerstwa z UTMB, jednym z najbardziej prestiżowych  wydarzeń w bieganiu trailowym   na świecie.

„Bieganie trailowe naturalnie wpisuje się w strategię Columbii oraz znacząco zwiększa możliwości rozwoju firmy,” powiedział Joe Boyle, Starszy Wiceprezes Columbia  ds. Produktu  Projektowania.

„Biegacze trailowi  używają swój sprzęt w najtrudniejszych z możliwych warunków. Cieszymy się, że będziemy mogli  zaoferować tej grupie  innowacyjne  produkty, które pomogą im  wykorzystać do maksimum swoje możliwości.”

Istniejące produkty marki Montrail będą dostępne w Europie w wyselekcjonowanych sklepach specjalistycznych dla biegaczy trailowych do końca 2016 roku, oraz na stronie http://www.montrail.com.

Nowa kolekcja odzieży, obuwia i akcesoriów  Columbia Montrail będzie dostępna  Wiosną 2017 roku. Szczegóły zostaną  udostępnione w drugiej połowie 2016 roku.

Marka Montrail submarką firmy Columbia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Moda, dla Pań - więcej informacji