:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Kolekcja pereł marki Utopia w Salonie Elluxus

W grudniu 2014 otwarto Salon Elluxus przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie, 12 lutego natomiast miało tutaj miejsce spotkanie prasowe, którego główna bohaterką była biżuteria marki Utopia i jej popisowej kolekcji pereł. Zaproszeni mogli porozmawiać Annę Gaia oraz skosztować 15-letnią i 18-letnią whisky The Glenlivet.


Perły z kolekcji marki Utopia pochodzą z hodowli na wyspach Tahiti, gdzie Anna Gaia mieszkała przez dwa lata, osobiście dopilnowując szczegółów hodowli. Kolekcje mają specjalne, inspirowane cudownym krajobraz mórz południowych, nazwy: Claire de Lune, które nawiązują do światła księżyca, Bolero – do kwiatów jaśminu, Melody – do cudownego nastroju, który może stworzyć muzykę.

W salonie Elluxus znajdziemy arcydzieła sztuki jubilerskiej innych znanych marek, jak: Garrard, Carrera & Carrera, Stephen Webster, Pasquale Bruni, Brumani, Leo Pizzo, S.T. Dupont, Victor Mayer, Zancan czy Pippo Perez.

Kolekcja pereł marki Utopia w Salonie Elluxus komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Dodatki, - więcej informacji