:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C zamglenie

Harley Davidson CVO Breakout – nowy model na 2013

Motoryzacja, Harley Davidson Breakout model - zdjęcie, fotografia

Harley Davidson – amerykański gigant w produkcji motocykli i jedna z najbardziej prestiżowych i znanych marek w tym segmencie, zaprezentowała nowe motocykle na 2013 rok. Specjalnie dla fanów tych wspaniałych jednośladów prezentujemy jedną z nowości model Harley Davidson CVO Breakout. Do salonów trafi zaledwie 1900 sztuk z tej limitowanej edycji.Widoczny na dołączonym zdjęciu model Harley Davidson CVO Breakout, to doskonałe rozwiązanie dla miłośników motocykli tej marki, szumnie promowany przez producentów jako lider klasy premium. CVO Breakout łączy w sobie najlepsze elementy i wskaźniki, zachowując przy tym mocny, długi profil.

Wyjątkowość i wysoką jakość modelu podkreśla fakt, iż wszystkie grafiki i lakierowanie zostało w nim wykonane ręcznie i producenci zapewniają nam to w standardzie, a nie jako dodatkowo płatny gadżet.

Mocarna konstrukcja kryje w sobie równie mocny silnik - Twin Cam 110B o pojemności 1800 cm3. Niska, agresywna i dość długa sylwetka, połączona z wysokiej jakości elementami w postaci diodioym reflektorów i dwuczęściowego siodła, to doskonałe rozwiązanie dla fanów ulicznych, modnych motocykli. To pierwszy, tak wysokiej jakości model w klasie premium. Oprócz CVO Breakout Harley Davidson przygotował szereg innych modeli na 2013 rok: CVO Road Glide Custom, CVO Road King czy CVO Ultra Classic Electra Glide.

Premiera motocykli już w 2013 roku. Fani Harley"a muszą się szybko się decydować - na rynek trafi bowiem zaledwie 1900 sztuk.

A Wy, co sądzicie o nowym modelu Harley’a?

Harley Davidson CVO Breakout – nowy model na 2013 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Motoryzacja, dla Panów - więcej informacji