:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C mgła

Co podarować szefowi na urodziny?

Wizaż, podarować szefowi urodziny - zdjęcie, fotografia

Dla szefów, którzy są fanami szybkich aut, idealnym prezentem będzie jazda Ferrari po profesjonalnym torze wyścigowym. Lot widokowy balonem jest świetnym podarunkiem dla miłośników przestworzy. Jeśli natomiast szef wygląda na przemęczonego pracą, warto sprezentować mu zabiegi w SPA.

Prezent dla szefa powinien być wyważony i adekwatny do jego upodobań. Jeśli pracodawca lubi mocne wrażenia, warto zaproponować mu coś ekstremalnego, gdy natomiast wygląda na przemęczonego, należy zadbać o relaksujący prezent.

Jazda Ferrari po profesjonalnym torze wyścigowym

Ferrari jest najbardziej kultową marką sportowych samochodów. Model 458 Italia jest jednym z najbardziej charakterystycznych przedstawicieli tej firmy. Pojazd ten przyspiesza do 100 km/h w niecałe 3 sekundy! Ciężko więc znaleźć lepszy prezent dla szefa lubiącego adrenalinę niż jazda Ferrari. Prezent ten jest realizowany na profesjonalnym torze wyścigowym, na którym można osiągnąć maksimum możliwości tego niezwykle szybkiego auta. Podczas atrakcji kierowca rajdowy będzie siedział na fotelu pasażera, skąd doradzi uczestnikowi jak najlepiej pokonać tą trasę. Jest to świetny prezent dla każdego miłośnika szybkich aut. Warto go podarować zarówno szefowi, jak i panu młodemu na wieczór kawalerski.

Lot widokowy balonem

Szefom, którzy wolą spokojniejsze wrażenia w przestworzach, warto podarować widokowy lot balonem. Jest to tradycyjny sposób podróży w powietrzu, gdzie można w spokojnej atmosferze podziwiać świat z lotu ptaka. To również jeden z najbardziej bezpiecznych środków lokomocji. Każdy przelot jest sterowany przez profesjonalnego pilota, który przebył już tysiące takich podróży. Ta atrakcja jest skierowana do osób, które bardziej preferują delektowanie się widokami niż szybkie i zwrotne podróże motolotniami. To doskonały pomysł na prezent na urodziny dla szefa lub rocznicę jego pracy.

Pobyt w SPA dla zapracowanych szefów

Gdy szef ma niezwykle ciężką pracę i widać po nim silne przemęczenie, warto zaoferować mu prezent, który pomoże mu się zrelaksować i zregenerować siły. Dzień w SPA polega na zastawie zabiegów dla ciała i twarzy. Liczne masaże dodają energii oraz pobudzają do działania. Uczestnik może też skorzystać z wielu basenów i saun. Wszystkie zabiegi wykonują kosmetolodzy i masażyści, więc jest to doskonała okazja do przywrócenia pełni sił. Dobrym pomysłem jest też zafundowanie takiego prezentu dla szefa razem z jego żoną. Zabiegi w SPA są pomysłowym prezentem dla wszystkich przemęczonych osób, nie tylko dla szefa, ale też ojca czy męża na urodziny.

Wizaż, - więcej informacji