:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C mgła

BUŁKA PARYSS’KA: REBEKAH /UK/ II 25.05 II SOUNDRIVE STAGE II B90

Koncerty, BUŁKA PARYSS’KA REBEKAH SOUNDRIVE STAGE - zdjęcie, fotografia

25 maja zapraszamy na kolejną mocną dawkę dobrego techno, które tym razem będzie serwowane przez piękną i utalentowaną Rebekah z labelu CLR należącym do Chrisa Liebinga.

W dzisiejszym świecie muzyki elektronicznej, Rebekah jest jedną z artystek, które wywarły trwałe wrażenie na niektórych największych postaciach sceny techno. Najbardziej inspirują ją artyści tacy jak Dave Clarke, Derrick Carter, Richie Hawtin czy Billy Nasty. Aktualnie gra na największych imprezach klubowych oraz festiwalach na całym świecie, takich jak Berghain, Tresor, Fabric, Atomic Jam, Studio 80, Cocorico, Guendalina, Forsage, About Blank, Tomorrowland, Awakenings czy Exit.

Rezydentura na eventach Electricity zaowocowała późniejszą współpracą z cyklicznymi wydarzeniami z Cocoon oraz supportami dla takich artystów jak Sven Väth (OFFICIAL), Dubfire, LOCO DICE, Marco Carola i Luciano (Official Page). Pomimo wielu bookingów Rebekah znajduje czas na propagowanie swojej wizji nowoczesnego techno. Czerpie swoją wewnętrzną motwyację z pracy w studio, z dźwięków, uczuć, energii i sztuki. Jest płodnym producentem wydając remixy oraz single dla takich wytwórni jak CLR, Naked Lunch Records, Coincidence Records czy Stolen Moments.

Oprócz szacunku wśród wielu znanych artystów zyskała również szacunek u takich marek jak Akai czy DC Clothing. Ktokolwiek miał okazję aby usłyszeć i zobaczyć Rebekę na żywo, ten wie jak wiele pasji i talentu wkłada w swoje występy.

REBEKAH (CLR,Soma,Decoy – UK)
SIASIA (Dirty Stuff Records – Katowice)
PARYSS
SVEN WIT
CRISPY

I Pula: 25 PLN (do 15.04, lub do wyprzedania)
II Pula: 30 PLN (do 15.05, lub do wyprzedania)
III Pula: 35 PLN (do 24.05, lub do wyprzedania)
Dzień imprezy w kasie klubu: 39 PLN

BUŁKA PARYSS’KA: REBEKAH /UK/ II 25.05 II SOUNDRIVE STAGE II B90 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, - więcej informacji