:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -0°C pochmurno z przejaśnieniami

Analiza kolorystyczna

Wizaż, Analiza kolorystyczna - zdjęcie, fotografia
 • zima
  zima
 • jesień
  jesień
 • lato
  lato
 • wiosna
  wiosna

Analiza kolorystyczna to baza, wyjściowa każdej stylizacji, każdego makijażu, dobrego samopoczucia w tym co na siebie założymy, w tym jak się umalujemy. Zajęcia z analizy otworzyły mi oczy na pojęcie doboru kolorów do osoby i tego jak ogromne ma to znaczenie na co dzień. Ja jestem jesienią, co mnie bardzo cieszy :) To ciepła pora roku, lubi ciepłe kolory. Odkrywając ten fakt zrozumiałam dlaczego ubrania w chłodnych odcieniach często wiszą u mnie w szafie nigdy nie założone, czasem z metkami o zgrozo. Muszę przyznać, że u mnie analiza kolorystyczna sprawdziła się w 100%, to zasługa tego, że jestem jednoznaczną jesienią. Trzeba jednak wiedzieć, że większość osób nie będzie jednoznaczną porą roku, będzie gdzieś na skraju dwóch pór, na przykład późnym latem, wczesną jesienią itp. Takie niejednoznaczne typy są bardzo ciekawe i mogą się kusić o ciekawą zabawę kolorami. Napiszę po jednym zdaniu o każdej z pór roku, załączę zdjęcia/tabele kolorów - ale pamiętajcie, analiza kolorystyczna to bardzo trudna sprawa. Trzeba ją wykonać rzetelnie i najlepiej przy pomocy, kogoś kto się na niej naprawdę zna. Ja chętnie służę pomocą. Odkrycie tego, którą porą roku się jest ułatwi codzienny wybór ubrań, kosmetyków, wszystkiego czym się otaczamy, co ma z nas wydobywać to co w nas piękne i ciekawe, przede wszystkim zgodne z nami. A więc zaczynając od wiosny:WIOSNA - to blondynka z delikatnymi włosami, które rozjaśniają się w słońcu. Ma brzoskwiniowo-morelową skórę, często posiada piegi i płową oprawę oczu. Opala się dobrze, przebija z niej ciepło. Często ma niebieskie oczy lub zielono-złote. Usta łososiowe, pastelowe. Wygląda zawsze jak nastolatka, bardzo świeżo. Wiosna jak to wiosna uwielbia pastele.

LATO - to chłodna blondynka lub szatynka. Często ma popielate, mysie włosy. Opala się dobrze na oliwkowo-brązowy kolor, w efekcie dający wrażenie szarości. Oczy szaro-niebieskie, piwne, stalowe z mocną oprawą. Jej włosy zazwyczaj są gęste, usta malinowe, oczy jakby lekko przemglone. To szlachetny typ urody, natura lata to wieczna poszukiwaczka. Podsumowując to chłodny typ urody lubiący kolory stłumione.
JESIEŃ - wyróżniamy dwa podstawowe typy jesieni, rudy i ciepły brąz. Ruda jesień często jest piegowata. Ciepły brąz dobrze się opala ma czerwono-malinowe usta. Jesienie często mają piękne, grube falowane włosy. Uwielbiają kolory ziemi, ciepłe kolory.ZIMA - to typ szatynki lub brunetki o ciemnej oprawie ale jasnej karnacji, grubych szlachetnych włosach. Zimy opalają się powoli, często na czerwono lub wcale. Kolory dla zim są wyraziste, kontrasty to ich specyfika. Życzę Wam powodzenia w odkrywaniu tego którą porą roku jesteście, zobaczycie jak to fantastycznie ułatwia życie od strony modowo-urodowej.

Analiza kolorystyczna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wizaż, - więcej informacji