15°C Pochmurno z przejaśnieniami

Levi"s promocje, levis wyprzedaż 2012, rabaty

Levi

Choć marka Levis poprzez zawładnięcie masami i strategię, którą najkrócej określić możemy „dobry ciuch na co dzień”, wytraciła sporo na swoim prestiżu, nie można jej odmówić dobrej pozycji we współczesnym świecie mody. Choć kochają się w niej szeregowi obywatele ze średnio wypchanym portfelem, nadal ma wielbicieli wśród celebrytów, a i wytrawnych znawców dobrego stylu. Levi"s promocje - Jednym ze sposobów na utrzymanie wspomnianej pozycji jest dla Lewisa odświeżana sezonowo, zawsze dobrze zrobiona i zdecydowanie wycelowana w młodość kampania reklamowa. Dołóżmy do tego szeroką sieć sklepów firmowych i atrakcje cenowe, a mamy sukces marketingowy. Dziś marka Levis kusi nas wiosenno-letnimi rabatami. 15 czerwca, jak informuje polski przedstawiciel firmy, rusza Levis wyprzedaż 2012.

Ceny mają zmaleć nawet o 50%, najmniej o 30%. Dotyczy to wszystkich polskich firmowych sklepów Levis i całej wiosenno-letniej kolekcji. Kampania reklamowa zatytułowania wyprzedaż w sklepach Levis, wycelowana jest w tych, którzy wybierają się na wakacje. Jak czytamy w materiałach prasowych marki „Wybieraj spośród najmodniejszych tego lata kolorowych szortów, zwiewnych sukienek, kraciastych koszul czy klasycznych Trucker Jackets. Ale pamiętaj przede wszystkim o dżinsach, tylko teraz możesz znaleźć swój ulubiony model w jeszcze bardziej przyjaznej portfelowi cenie”.

Fakt faktem, że dobrze skrojone i dobre gatunkowo dżinsy, a z takimi mamy do czynienia w przypadku Levisa, powinny się znaleźć w szafie każdego miłośnika mody, bez względu na płeć. Tym bardziej, że zgodnie z obowiązującymi trendami we współczesnej modzie, można je z powodzeniem zakładać na najróżniejsze okazje, również te bardziej wymagające. Wszystko zależy od dodatków. Wyprzedaż zawsze ułatwia poszerzenie kręgu dżinsowych posiadaczy.

romka

Reklama

Dodaj komentarz - Levi"s promocje, levis wyprzedaż 2012, rabaty

Dodajesz jako: Zaloguj się