12°C bezchmurnie

Levi"s promocje, levis wyprzedaż 2012, rabaty

Moda, Levi

Choć marka Levis poprzez zawładnięcie masami i strategię, którą najkrócej określić możemy „dobry ciuch na co dzień”, wytraciła sporo na swoim prestiżu, nie można jej odmówić dobrej pozycji we współczesnym świecie mody. Choć kochają się w niej szeregowi obywatele ze średnio wypchanym portfelem, nadal ma wielbicieli wśród celebrytów, a i wytrawnych znawców dobrego stylu. Levi"s promocje - Jednym ze sposobów na utrzymanie wspomnianej pozycji jest dla Lewisa odświeżana sezonowo, zawsze dobrze zrobiona i zdecydowanie wycelowana w młodość kampania reklamowa. Dołóżmy do tego szeroką sieć sklepów firmowych i atrakcje cenowe, a mamy sukces marketingowy. Dziś marka Levis kusi nas wiosenno-letnimi rabatami. 15 czerwca, jak informuje polski przedstawiciel firmy, rusza Levis wyprzedaż 2012.

Ceny mają zmaleć nawet o 50%, najmniej o 30%. Dotyczy to wszystkich polskich firmowych sklepów Levis i całej wiosenno-letniej kolekcji. Kampania reklamowa zatytułowania wyprzedaż w sklepach Levis, wycelowana jest w tych, którzy wybierają się na wakacje. Jak czytamy w materiałach prasowych marki „Wybieraj spośród najmodniejszych tego lata kolorowych szortów, zwiewnych sukienek, kraciastych koszul czy klasycznych Trucker Jackets. Ale pamiętaj przede wszystkim o dżinsach, tylko teraz możesz znaleźć swój ulubiony model w jeszcze bardziej przyjaznej portfelowi cenie”.

Fakt faktem, że dobrze skrojone i dobre gatunkowo dżinsy, a z takimi mamy do czynienia w przypadku Levisa, powinny się znaleźć w szafie każdego miłośnika mody, bez względu na płeć. Tym bardziej, że zgodnie z obowiązującymi trendami we współczesnej modzie, można je z powodzeniem zakładać na najróżniejsze okazje, również te bardziej wymagające. Wszystko zależy od dodatków. Wyprzedaż zawsze ułatwia poszerzenie kręgu dżinsowych posiadaczy.

romka

Levi"s promocje, levis wyprzedaż 2012, rabaty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się