12°C bezchmurnie

Intimissimi sklep internetowy – czy istnieje w Polsce

Moda, Intimissimi sklep internetowy – istnieje Polsce - zdjęcie, fotografia

Intimissimi bielizna, to jedna z najpopularniejszych, szczególnie wśród młodych i dynamicznych kobiet, marka bieliźniana, nic więc dziwnego, iż pytanie Intimissimi sklep internetowy – czy istnieje w Polsce zadają regularnie tysiące Polek. Postaramy się zatem sprawdzić, czy i w jaki sposób można kupić u nas bieliznę tej znanej marki.

Niebanalne, unikalne wzory bielizny, wysokiej jakości tkaniny, a także świetne dopasowanie do sylwetki sprawiają, iż produkty Intimissimi schodzą ze sklepowych półek jak świeże bułeczki. Ta włoska marka wie doskonale, czego od bielizny oczekują współczesne, młode kobiety. Nic więc dziwnego, iż kontynuuje swój sukces od kilkunastu lat.

Nowe, pojawiające się co sezon, kolekcje zawsze współgrają z aktualnymi trendami w modzie. W Intimissimi kolekcja wiosna lato nie mogło zatem zabraknąć kwiatowych motywów, pastelowych kolorów, a także tradycyjnych już dla tej marki romantycznych koronek.

Wiele kobiet nie może jednak pozwolić sobie na zakup produktów tej marki, ale nie ze względu na mało zasobny portfel – bielizna tej marki nie należy do drogich i mieści się w granicach kosztów zakupu bielizny innych, popularnych marek. Powód bywa bardziej prozaiczny – bielizna sprzedawana jest w większości w sklepach stacjonarnych dostępnych tylko w największych galeriach handlowych. Intimissimi sklep internetowy – czy istnieje w Polsce Jeszcze nie, ale od niedawna istnieje możliwość zakupu poprzez angielską stronę internetową: http://uk.intimissimi.com/home.jsp

Wystarczy się zalogować, by mieć dostęp do najnowszych kolekcji, łatwych i prostych zakupów 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Producenci obiecują wysoką jakość i szybkość obsługi. Może zatem warto spróbować?Intimissimi sklep internetowy – czy istnieje w Polsce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się